לוח משחקי הליגה הבלקנית Delasport

07/01/2021  | חדשות

ליגת ווינר סל לא תשוחק במהלך הסגר ובשבועיים הקרובים ייקבעו שתי העולות לשלב הבתים השני של הליגה הבלקנית Delasport. לוח הזמנים המלא – בפנים

בניגוד לסגר הקודם במדינת ישראל, משחקי הספורט לא יוחרגו הפעם ועל כן ליגת ווינר סל יוצאת לפגרה קצרה. משחקי הליגה הבלקנית Delasport, שמראש תוכננו לחודש ינואר, יתקיימו בשבועיים הקרובים עד הכרעת שתי העולות לשלב הבא, בו יפגשו את קבוצות בית ה' במפעל.

תזכורת לשיטה: הראשונה מכל אחד מארבעת הבתים הישראלים (א' עד ד') עולה לשלב הבא, שייערך בשיטת הצלבה: המדורגת הראשונה בבית א' נגד המדורגת הרביעית בבית ג' והמדורגת הראשונה בבית ב' נגד המדורגת הראשונה בבית ד'. השלב הזה ייערך בשיטת נוקאאוט, כאשר הקבוצה המארחת תהיה זו שהחזיקה במאזן טוב יותר בשלב הבתים.

שתי המנצחות במשחקי העלייה יעפילו לשלב הבתים השני, אליו יצטרפו ארבע המדורגות הראשונות בבית ה', בו משחקות אקדמיק פלובדיב ו-BC ברו מבולגריה, ק.ק איבר וטאודו טיבאט ממונטנגרו, ק.ק קומאנובו ו-ק.ק TFT סקופיה מצפון מקדוניה. בשלב הבתים השני יהיו שני בתים של שלוש קבוצות כל אחד, שישחקו כל אחת ארבעה משחקים. לאחר השלמת שני סיבובים, יעלו שתי המדורגות הראשונות בכל בית לפיינל פור, שצפוי להתקיים באביב.

המשחקים הנותרים בשלב הבתים

מוצ"ש, 9.1
בית ג': הפועל "יונט קרדיט" חולון – הפועל "יוסי אברהמי" אילת (19:00)
בית א': הפועל "בי-קיור לייזר" חיפה – הפועל "SP מצר" ת"א (21:00)

יום ראשון, 10.1
בית ב': הפועל גלבוע/גליל – עירוני נהריה (21:00)

יום רביעי, 13.1
בית ב': מכבי חיפה – הפועל גלבוע/גליל (19:00)

יום ראשון, 17.1
בית ד': הפועל "בנק יהב" ירושלים – מכבי "צרפתי צבי" ראשל"צ

משחקי העלייה לשלב הבא

יום שישי, 15.1
מנצחת בית א' – מנצחת בית ג' (14:00)

יום שלישי, 19.1
מנצחת בית ב' – מנצחת בית ד'

* במידה וירושלים תסיים כראש בית ד', המשחק יתקיים ביום שלישי ה-19 בינואר. במידה וראשל"צ תסיים כראש הבית, המשחק יתקיים למחרת, ביום רביעי ה-20 בינואר

** הביתיות במשחקי העלייה תהיה של הקבוצה בעלת המאזן הטוב ביותר בשלב הבתים

במוצ"ש: מארחים את האלופה בבגין

במוצ"ש: מארחים את האלופה בבגין

צפו: בראון מרחף לשתי הטבעות 360

צפו: בראון מרחף לשתי הטבעות 360

חוזרים למגרשים!

חוזרים למגרשים!