מוקדמות ליגת האלופות: אילת נגד פארמה

07/07/2021  | חדשות

הפועל "יוסי אברהמי" אילת תפגוש בסיבוב הראשון יריבה חזקה מרוסיה. אם תנצח, לה-מאן מצרפת מחכה לה בהמשך. המשחקים צפויים להתחיל באמצע חודש ספטמבר

הגרלת משחקי מוקדמות ליגת האלופות לעונת 2021-2022 נערכה היום (רביעי) בשווייץ, בהשתתפות הפועל "יוסי אברהמי" אילת, שתחל את דרכה בסיבוב הראשון מבין שלושה. זו הפעם הראשונה שהחבורה מהדרום משתתפת בגביע אירופה מאז סוף שנות ה-90.

אילת קיבלה את ההגרלה הקשה ביותר בסיבוב הראשון, שזימנה לה מפגש עם פארמה פרם הרוסית, שעורכת את הופעת הבכורה שלה במפעל ומכוונת לשלב הבתים. פארמה הוקמה ב-2012 וזו עונתה השלישית באירופה, אחרי שאשתקד הפסידה בחצי גמר הפיינל פור היורופקאפ לעירוני "חי מוטורס" נס ציונה במשחק דרמטי. היא משחקת בליגת ה-VTB החזקה מאז עונת 16/17 ואשתקד העפילה לראשונה לפלייאוף, כאשר סיימה את העונה הרגילה במקום השמיני והפסידה לזניט סנט פטרסבורג ברבע הגמר.

אם תעלה לסיבוב השני, אילת תפגוש שם את לה-מאן מצרפת ואם תצלח את שני הסיבובים הראשונים, אילת תיאבק על כרטיס לשלב הבתים עם אחת משלוש הקבוצות הבאות: פרומיטיי של המאמן הישראלי ננו גינזבורג, לבסקי סופיה מבולגריה או אופאבה מצ'כיה.

המשחקים יערכו ככל הנראה בשיטת "בועה", כפי ששוחקו משחקי היורופקאפ ומוקדמות היורובאסקט בעונה החולפת. הטורנירים צפויים להתקיים בין ה-13 ל-16 בספטמבר, אם כי ייתכנו שינויים בשל הסמיכות ליום הכיפורים.

בריון אלן חתם בקבוצה!

בריון אלן חתם בקבוצה!

יוצאים לדרך: רומלו ווייט חתם בקבוצה

יוצאים לדרך: רומלו ווייט חתם בקבוצה

הפועל אילת תשתתף בליגת האלופות של פיבא בעונה הבאה

הפועל אילת תשתתף בליגת האלופות של פיבא בעונה הבאה